Jump to content
Navy Forum for Enlisted, Reserves, Veterans, Chiefs & Spouses

FY-15 NAVY RESERVE E7 SELECTION BOARD RESULTS

Rate this topic


Recommended Posts

UNCLASSIFIED//

ROUTINE

R 271256Z JUN 14 PSN 970832K29

FM CNO WASHINGTON DC

TO NAVADMIN

BT

UNCLAS

SUBJ/FY-15 NAVY RESERVE E7 SELECTION BOARD RESULTS//

NAVADMIN 148/14

MSGID/GENADMIN/CNO WASHINGTON DC/N1/JUN//

REF/A/DOC/BUPERS/2NOV07//

NARR/REF A IS BUPERSINST 1430.16F, ADVANCEMENT MANUAL FOR ENLISTED PERSONNEL

OF THE U.S. NAVY AND U. S. NAVY RESERVE.

RMKS/1. CONGRATULATIONS TO THE FOLLOWING PERSONNEL WHO HAVE BEEN SELECTED

FOR ADVANCEMENT TO CHIEF PETTY OFFICER BY THE FY-15 NAVY RESERVE E-7

SELECTION BOARD. STRONG COMPETITION BETWEEN QUALIFIED PROFESSIONALS IS ONE

OF THE STRENGTHS OF OUR NAVY AND YOUR SELECTION SPEAKS HIGHLY OF YOUR

ABILITIES.

2. THIS NAVADMIN IS NOT AUTHORIZATION FOR ADVANCEMENT. SPECIFIC DATES OF

ADVANCEMENT WILL BE PUBLISHED BY COMMANDING OFFICER, NAVAL EDUCATION AND

TRAINING PROFESSIONAL DEVELOPMENT TECHNOLOGY CENTER PENSACOLA, FL. PERSONNEL

LISTED BELOW MAY BE FROCKED IAW REF (A) IF QUALIFIED.

3. MEMBERS ARE DIRECTED TO VERIFY THEIR SELECT STATUS VIA BUPERS ON-LINE.

THE SELECTION LIST IS IN ALPHABETICAL ORDER BY RATE WITHIN COMPETITIVE

CATEGORY. READ EACH LINE FROM LEFT TO RIGHT, NAME, AND NUMERICAL ORDER OF

ADVANCEMENT. CATEGORIES OF ADVANCEMENT ARE SELECTED RESERVIST AND FULL TIME

SUPPORT.

SELECTED RESERVIST

ABFC - CHIEF AVIATION BOATSWAINS MATE FUEL HANDLING

CHATMAN WILLI 001 HARVEY FREDER 002

SELECTED RESERVIST

ABHC - CHIEF AVIATION BOATSWAINS MATE AIRCRAFT HANDLING

AGUIRRE JESSI 003 HERNANDEZPLEI 001

VILLALPANDO U 002

SELECTED RESERVIST

ADC - CHIEF AVIATION MACHINISTS MATE

RAFANELLO NIC 002 VONGSOUTHI CH 001

SELECTED RESERVIST

AEC - CHIEF AVIATION ELECTRICIANS MATE

DUKES ALJEJAN 002 HENDON WILLIA 001

PEAK CHRISTOP 003 SWADINSKY STE 004

SELECTED RESERVIST

AGC - CHIEF AEROGRAPHERS MATE

HANKS GREGORY 005 HENNESSEY KOR 001

HUNTER DAVID 002 JOBLON STEPHE 004

PARK LEWIS SE 006 WALBURN TERRY 003

SELECTED RESERVIST

AMC - CHIEF AVIATION STRUCTURAL MECHANIC

ALEXANDERAUST 009 BLOM MATTHEW 008

CEBULSKI TOM 002 COLE JEFFREY 005

DUERR MARK JE 007 KILE TIMOTHY 003

KONOP PERRY G 011 MANZANO JUAN 010

SCHERR WILLIA 004 TRUELOVE NATH 006

VINCENT PETER 001

SELECTED RESERVIST

AWFC - CHIEF NAVAL AIRCREWMEN MECHANICAL

BERTHIAUME RO 004 CALHOON PATRI 005

KING DONALD E 001 MILTON RODNEY 006

POLANTZ CHRIS 003 SATTERWHITE M 008

SIMPKINS WILL 009 STONE MELISSA 007

VANBUREN SETH 002

SELECTED RESERVIST

AWOC - CHIEF NAVAL AIRCREWMEN OPERATOR

BURNS JOSEPH 003 FREDLINE TAYL 005

MARTENS MARK 001 MEYER DANIEL 004

VAUGHAN TIMOT 002

SELECTED RESERVIST

AWRC - CHIEF NAVAL AIRCREWMEN TACTICAL-HELICOPTER

GIBSON ERICA 001

SELECTED RESERVIST

BMC - CHIEF BOATSWAINS MATE

ALFARO MARIA 005 AMATO LAWRENC 007

BEESLEY JONAT 019 BERKSHIRE CIN 009

BIVONA RICHAR 016 COLLI DENNIS 001

FORD KENGEE E 015 FOUTS AMY JOS 012

GILL STEVEN P 003 HAMM KRISTIE 011

MARSHALL DALE 014 MASON JEREMIA 013

MEADE FRANKLI 017 ROGERS KALE E 006

SARASUA GERAR 002 SAUCEDOMORENO 010

SMITH JARED A 018 STARK BRADY A 004

SWEENEY SEAN 008

SELECTED RESERVIST

BUC - CHIEF BUILDER

AMBROSE JEFFR 008 ARCORACI NATH 017

ARMSTRONG JOH 013 BREDING JASON 003

CAMPBELL CLIN 007 COLEMAN JAMES 018

COOK DAVID MI 004 DAVIS JOHN ST 023

ELY JEFFERY A 006 FERGUSON PATR 026

FRIEDLANDER T 014 HACKNEY JAMES 010

HALLORAN JAME 005 HAMILTON DANI 020

HILER KEVIN M 019 KOWALSKI ERIK 016

KRUEGER EDWAR 012 LOESCHER CARL 001

MARTIN TRACEY 011 ODONNELL KENN 025

RAY GARRETT D 021 SANDERS CRAIG 015

SHUEMAKER JER 024 STROH JAMES R 002

TREVATHAN PHI 022 WATSON CHIP A 009

SELECTED RESERVIST

CTNC - CHIEF CRYPTOLOGIC TECHNICIAN NETWORKS

FERRY MICHAEL 008 GALLEGOS DERE 009

GILL JOHN WIL 012 HILLEGAS BRIA 003

HOLLINGSWORTH 006 ISAAC ERIC LA 007

KNIGHT STEPHE 011 ORCUTT DAVID 002

PARKER LEWIS 001 VITA LISA UIL 004

WHEELER CHRIS 010 WILLIAMS ERIN 005

SELECTED RESERVIST

CTRC - CHIEF CRYPTOLOGIC TECHNICIAN COLLECTION

ADMONIS DANNY 002 JAUREGUI ALFR 008

MANFREDI MARC 006 OLIVIER LYDIA 003

PEREZMARTINEZ 001 SOUTHWOOD KEV 007

WILLIAMS JENN 005 WYKOFF MATTHE 004

SELECTED RESERVIST

CTTC - CHIEF CRYPTOLOGIC TECHNICIAN TECHNICAL

BIRDSONG STEP 001 MORAN BRENDAN 002

SELECTED RESERVIST

DCC - CHIEF DAMAGE CONTROLMAN

ALFORD DARREN 006 BUSCH MATTHEW 005

ESPERTI CHRIS 007 HILL ARTHUR E 002

MCMASTER DANI 003 PERKINS KRYST 004

PETERSON BRAN 008 RESENDEZ ALFO 001

SELECTED RESERVIST

EMC - CHIEF ELECTRICIANS MATE

ALI MOHSIN 002 AMMONS NICHOL 007

FARRIS BRIAN 004 HOLT MARVIN P 003

KASEY WESLEY 009 MARTIN AUDIE 008

PABROS MICHAE 006 PERKINS CHERR 005

POWELL RICHAR 011 SANCHEZ MARLO 010

THORNAL WILLI 001

SELECTED RESERVIST

ENC - CHIEF ENGINEMAN

BENSON JEMORY 004 BERLEHNER PAM 015

CRUTCHLEY DAV 005 DUNHAM JOHN M 009

FRESHWATER KU 003 GARDNER STEVE 002

KENT MATTHEW 011 QUINONES WALT 001

RAMIREZ JOSE 008 RIVERS NATHAN 013

SANCHEZ MIGUE 006 SCHERF JUSTIN 007

SILVESTRE ANT 014 SKOWRONSKI KI 010

THORNHILL GRA 012

SELECTED RESERVIST

EODC - CHIEF EXPLOSIVE ORDNANCE DISPOSAL TECHNICIAN

CURRY SEAN CH 002 MILLER ZACHAR 001

SELECTED RESERVIST

ETC - CHIEF ELECTRONICS TECHNICIAN

ALLEN DAVID E 021 ALONZO JOSE 011

CALDWELL COUR 022 CALKINS KEVIN 019

CALL WILBUR F 025 CHEVALIER ROB 017

COLVER COLLEE 012 DOUGLAS RONAL 005

DUPEPE NICOLL 016 EDWARDS PHILI 024

ELI NICHOLAS 009 FERRIN NATHAN 044

FLOWERS LEONA 031 FOX BRIAN ONE 040

FRENCH ROBERT 013 FURGERSON NOA 043

HAWES RONALD 020 JENKINS SEAN 026

JOHNSON DAVID 015 KNEBEL DAVID 042

LAMONT STEVEN 007 LINDNER JONAT 008

LONGLEY JEFFR 014 MCDERMOTT JAS 032

MENDOZA JORGE 003 OLESKY JOHN J 041

PAGE KENT EMO 010 PAIK FRANK CH 006

PHILLIPS BOYD 002 POTWIN DANIEL 027

PRICE STACIE 037 RASAY NORMAN 039

SADLER BRIAN 018 SILBAUGH PAME 034

SOLLAMI BRAND 030 SOWINSKI STEV 023

SWIM HARKIN J 033 THATCHER MARK 029

TREJO SHANNON 036 WAY SHERMAN E 004

WILLIAMS SHAL 038 WITHERINGTON 045

WOODIN ALECIA 028 WUNDER ROBERT 001

SELECTED RESERVIST

ETRC - CHIEF ELECTRONICS TECHNICIAN SUBMARINE

(COMMUNICATIONS)

ELMORE CHRIST 002 LEAF JOSHUA D 001

SELECTED RESERVIST

ETVC - CHIEF ELECTRONICS TECHNICIAN SUBMARINE

(NAVIGATION)

METZGER KEVIN 001

SELECTED RESERVIST

FCC - CHIEF FIRE CONTROLMAN

CHAVEZ CHRIST 002 MARTINEZ MONT 001

SELECTED RESERVIST

GMC - CHIEF GUNNERS MATE

BARTLETT LAND 002 DUPREY JEREMY 004

FESSENDEN SCO 007 KENDALL JEFFE 009

MAGRAMES MICH 010 MCCULLY ERIC 003

MULVAINE BRIA 005 SHAEFFER AMAN 006

VARELA ERIC E 008 WOLFE JAMES L 001

SELECTED RESERVIST

GSEC - CHIEF GAS TURBINE SYSTEM TECHNICIAN (ELECTRICAL)

MORRISON NEVI 001

SELECTED RESERVIST

GSMC - CHIEF GAS TURBINE SYSTEM TECHNICIAN (MECHANICAL)

SCHECK LUCAS 002 YOUNT JUSTIN 001

SELECTED RESERVIST

HMC - CHIEF HOSPITAL CORPSMAN

ALESHIRE PAUL 005 AXSOM GERALD 009

BAERWALDT ROS 010 CAVANAUGH BRI 016

CORRADA RAFAE 013 CRAIN WILLIAM 006

GOMEZ DAN NEP 011 GRAY HILTON D 002

JOHNSON AMY L 015 KOZIEL JENNIF 014

NIXON KRISTIN 008 PARMENTER PAU 004

SCHULMEISTER 001 SMITH RUSTY B 012

WASHINGTON PA 007 YOUNG KERRIE 003

SELECTED RESERVIST

HTC - CHIEF HULL MAINTENANCE TECHNICIAN

DAVIS ANDREW 002 GONZALEZ TOMA 004

MINER MICHELL 008 MOISAN PAUL N 001

MORRIS ROBERT 007 NAKAMURA KEN 005

PRICE RICHARD 006 TRAPANESE NIC 003

SELECTED RESERVIST

ISC - CHIEF INTELLIGENCE SPECIALIST

AHLBERG THOMA 004 BOCEK JONATHA 040

CANCILLA EDWA 007 CARMEAN BRIAN 025

DEMCSAK MICHA 003 DEMORETT SARA 038

ELMBLAD SCOTT 035 FRANCIS JEFFR 018

GARDZINSKI MA 010 GIANNINI LAUR 033

GLOVER ALEX J 031 GRONEMAN MATT 017

HALL PATRICK 009 JONES CRAIG T 006

KAESER CARL J 021 KIRKOWSKI JOH 039

KNOX STEPHEN 022 KOSOWSKI AMY 012

LANDERS MICHA 023 LYNCH DEVIN J 037

MARTIN WILLIA 015 MARTINEZ FERN 024

MARTINEZ III 032 MAZUC BRIAN P 036

MCLOY MACKIE 026 MILLS KEVIN D 014

NELSON RYAN R 002 NEUBAUER GREG 041

OMEARA FRANCI 019 PHILBECK DAMO 001

RAINVILLE JOS 034 ROTH THOMAS C 016

SEE AUDREY JE 020 STACK BRIAN L 005

STAYTE GARY A 011 TILLMAN LANCE 008

TOWNSEND BRIA 030 TOWNSLEY DYLA 027

TUFFY WILLIAM 028 ZITTRITSCH AM 013

SELECTED RESERVIST

ITC - CHIEF INFORMATION SYSTEMS TECHNICIAN

AGUILA ALEX R 016 ANDERSEN SHON 002

COMPTON KYMBE 014 CORNEJO GABRI 018

CRAWFORDALFAR 017 DOWNER GILBER 010

EDWARDS JOSHU 006 GARDNER WILLI 003

GOINS JAMES B 009 HINES SEAN FR 007

HOLLIS ADOLPH 008 HYPSE JONATHA 001

MALKIND DAVID 004 MESAFERNANDEZ 011

REISENBURG JA 013 WICKER NICHOL 015

WILLIAMS ALAN 012 YODER JASON A 005

ZUNIGA FRANCI 019

SELECTED RESERVIST

LNC - CHIEF LEGALMAN

FREDRICKS LOR 002 PEREZ ELVIRA 001

SELECTED RESERVIST

LSC - CHIEF LOGISTICS SPECIALIST

BAUR DAVID MA 025 BROWN NICOLE 017

BURNS UMRELLA 012 CARRION ALEX 024

CICENAS KRYST 013 COLBY CYNTHIA 032

CORTES DAVID 001 COWLES DOUGLA 023

DAWSON LAURA 041 DECASTRO REYN 037

DELACRUZ JOSE 011 ELMS CHAD JAC 036

FIGUEROA WALT 028 FLETES MAYRA 039

HARRIS BRANDI 014 HASSE ANDREW 027

HATTON MICHAE 002 HOOPS KATHERI 040

JERNIGAN KEVI 029 JERRIM SUSAN 034

KANG HENRI HE 035 KECK TERRY LE 010

MACERO ROBERT 033 MARTINEZ WILF 007

MCCARTNEY KEL 003 MENCARELLI CY 005

MOORE TRAVIS 021 MURPHY GEVERI 009

MYERS MATTHEW 022 PENA FELIX J 020

RAMAJ SELIM H 016 ROBINSON ROAC 031

ROBINSONMARKS 018 RODRIGUEZ EDU 006

SHEARD RICHAR 015 SOMERVILLE DA 019

STOCKARD JEFF 026 ULMEN JOHN PA 008

WILSON ALFRED 004 ZETRENNE ERIK 038

ZHANG KE 030

SELECTED RESERVIST

MAC - CHIEF MASTER AT ARMS

CUSSEN DAVID 001

SELECTED RESERVIST

MCC - CHIEF MASS COMMUNICATIONS SPECIALIST

DIAZ ELISANDR 001 EICHEN BURTON 002

LAURENT CHRIS 003 OUELLETTE THO 004

SELECTED RESERVIST

MMC - CHIEF MACHINISTS MATE

BAIRD ELIZABE 001 BAKER NICHOLA 007

BOND BRENT LE 012 BUENAFLOR ORL 016

COUFALIK CHRI 021 DELACUADRAJAR 015

DEMING CHRIST 023 FEICK NATHAN 020

FELLOWS NATHA 017 GOINS JASON M 005

HADLEY MARK R 006 HILL JAROD LY 022

HOFFER AARON 002 IRVIN MATTHEW 003

LUDWIG THOMAS 009 MATAR AZIZ 014

MEYERS BRIAN 008 OHLHAUSER JEF 013

ROGERS CHRIST 019 SCOTT CHARLES 004

STANFIELD KEN 010 WITTER KYLE T 011

WOSKIE MICHAE 018

SELECTED RESERVIST

MMEC - CHIEF MACHINISTS MATE SUBMARINE (AUXILIARY)

MURRELLBASTIA 001

SELECTED RESERVIST

MNC - CHIEF MINEMAN

CASANA DANTE 003 HINDLEY SEAN 005

MATHURA RICHA 004 PETRO JOSE IG 006

PIENKOWSKI JA 001 SMARETSKY PHI 008

STARNES BYRON 007 SULLIVAN BILL 002

SELECTED RESERVIST

MRC - CHIEF MACHINERY REPAIRMAN

CAMERON FORES 002 OGDEN JAMES L 001

SELECTED RESERVIST

NDC - CHIEF NAVY DIVER

ROY JOSHUA JA 002

SELECTED RESERVIST

OSC - CHIEF OPERATIONS SPECIALIST

CAMPBELL LEVE 002 CURTIS DAVID 007

GAUT ROBERT B 004 HOLZWARTH GRE 001

JOHNSON DEVVI 006 MAGANA MIGUEL 003

SELECTED RESERVIST

PSC - CHIEF PERSONNEL SPECIALIST

COURTNEY CORE 004 ELLERT SANDRA 001

FIGUEROA DAVI 002 FRIEDLANDER L 005

HUNTLEY HEATH 003 JORDAN BADYRE 006

WIGGINS SHOND 007

SELECTED RESERVIST

QMC - CHIEF QUARTERMASTER

BUMANLAG MONC 002 STROUD DONALD 001

TRAYLOR SHANN 003

SELECTED RESERVIST

SBC - CHIEF SPECIAL WARFARE BOAT OPERATOR

CONSTANTINE R 001 LEWIS JOSHUA 003

MARCUS JOSHUA 002 SILER BRADLEY 004

SELECTED RESERVIST

SOC - CHIEF SPECIAL WARFARE OPERATOR

ATKINSON CARS 006 BECKHAUS LAWR 004

CAMPBELL DONA 003 FAULKNER JAME 005

KING MICHAEL 007 REED AARON CH 001

WAGUESPACK NI 002

SELECTED RESERVIST

STSC - CHIEF SONAR TECHNICIAN SUBMARINE

ASKEW JOSHUA 001

SELECTED RESERVIST

UTC - CHIEF UTILITIESMAN

DELONGCHAMPS 001 FOWLER KATHLE 003

MCQUEEN SHANN 002

SELECTED RESERVIST

YNC - CHIEF YEOMAN

ADAMS RUTH NE 017 BLEIL MARK TH 004

CAINES ANGELI 014 CLAYTON DANA 008

COLLIER JOAN 002 DENSON ALLISA 003

EBANKS SHALON 007 FRITZONI ANGE 006

GREEN GINA MA 011 KILLIAN MICHA 009

LAWRENCE CARL 010 LEE ROBERT CH 013

LOWDEN KAREN 012 MITCHELL CECI 021

NAVARRO VINCE 019 RAMIREZ JAMES 022

RANDALL PAMEL 016 ROWE LISA DIA 020

SIMPSON ANDRE 015 THOMPSON NICO 005

WINDSOR BENJA 018

FULL TIME SUPPORT

ADC - CHIEF AVIATION MACHINISTS MATE

ACOSTA JESSIC 001 CARSON FERNAN 008

COOPER BRYANT 003 DEAN MARK WAY 007

KULAK JOSHUA 005 ROY SCOTT RAY 006

TARKOWSKI BRA 002 VESCO ANDREW 004

WELCH STEPHEN 009

FULL TIME SUPPORT

AEC - CHIEF AVIATION ELECTRICIANS MATE

GLOVER BOBBY 007 HEJNAL CHARLE 003

LARCH NATHAN 004 LIBBEY MATTHE 005

OCHOA JOSEPH 001 WELLER JEFFRE 002

WHYTE KRISTIA 006

FULL TIME SUPPORT

AMC - CHIEF AVIATION STRUCTURAL MECHANIC

BOBSIN ELEEAS 009 CUEVAS ROBBEY 003

FLYNN WILLIAM 005 FREE BRADLEY 006

HAINLIN ERIC 002 MCCLAIN DOUGL 001

NUNTAPREDA KR 008 ROBINSON LONN 010

SHAFER ROBERT 007 WHELAN GABRIE 004

FULL TIME SUPPORT

AMEC - CHIEF AVIATION STRUCTURAL MECHANIC

(SAFETY EQUIPMENT)

NOACK KERRI R 001 WILL STEPHEN 002

FULL TIME SUPPORT

AOC - CHIEF AVIATION ORDNANCEMAN

FRABLE RYAN L 001 HEVENER CHRIS 002

FULL TIME SUPPORT

ASC - CHIEF AVIATION SUPPORT EQUIPMENT TECHNICIAN

CARTER KENNET 006 DUPLESSIS BRA 004

FORGIE JOHN C 003 GREGAR SEAN M 002

JOHNSON JEREM 005 TEGEGNEWORK W 001

FULL TIME SUPPORT

ATC - CHIEF AVIATION ELECTRONICS TECHNICIAN

BRANSTETTER K 004 COFFIN RYAN W 007

GARCIA GUADAL 001 HARMON KALAN 003

HOPF MICHAEL 002 MCKEOWN ANDRE 010

PELLUM KENRYC 005 SHERMAN STEPH 008

THOMPSON ROBE 006 WILDER APRIL 009

FULL TIME SUPPORT

AWFC - CHIEF NAVAL AIRCREWMEN MECHANICAL

BUTCHER JACOB 008 CARROLL RYAN 004

CASANDRA STEF 006 COBB DAVID AN 005

GRAY SHAWN MI 002 HONEYCUTT CEC 009

HOOK CHRISTOP 013 KIRKPATRICK N 010

LEWIS YAJAIRA 014 PETREE JOHNAT 012

RUDISILL TROY 011 SMITH DAVID A 007

VANDUSEN MATT 001 WILLS CLIFTON 003

FULL TIME SUPPORT

AZC - CHIEF AVIATION MAINTENANCE ADMINISTRATIONMAN

BRYANT JOCELY 003 MORENO MARCO 001

REYES VANESSA 002

FULL TIME SUPPORT

BMC - CHIEF BOATSWAINS MATE

BOX DAMON RIC 002 HENDERSON ART 003

LINCYCOMB JOS 004 OBRIEN JERID 005

SMITH JASON M 001

FULL TIME SUPPORT

CSC - CHIEF CULINARY SPECIALIST

QUINTANILLA J 001

FULL TIME SUPPORT

DCC - CHIEF DAMAGE CONTROLMAN

CALIZ PEDRO A 001 STIGALL CHARL 002

FULL TIME SUPPORT

EMC - CHIEF ELECTRICIANS MATE

JOHNSON JERMA 002 MARTIN ANTONI 001

FULL TIME SUPPORT

ETC - CHIEF ELECTRONICS TECHNICIAN

CANARTE CARLO 001 MAKUCH PHILLI 002

FULL TIME SUPPORT

HMC - CHIEF HOSPITAL CORPSMAN

COLON EDUARDO 002 DANNER SUZANN 012

EGLESTON HARR 006 HANSON JOHN R 004

HARDIMAN MICH 003 JAMESON CALIS 005

MOORE ANGELO 008 RODRIGUEZ SIL 011

STRONG DAVID 007 VILLAREAL MAR 001

WELCH NICOLE 010 WELLS JOVON R 009

FULL TIME SUPPORT

ITC - CHIEF INFORMATION SYSTEMS TECHNICIAN

KOOGLER ANGEL 002 MENDOZA NICHO 003

ORANTES JOSUE 005 RANDALL DANE 004

VARUGHESE VIM 001

FULL TIME SUPPORT

LSC - CHIEF LOGISTICS SPECIALIST

ABIERA YUVETT 006 ANDAYA SUNSHI 001

CAMPBELL JUVO 013 FOXX SAMMY LE 002

HANNA CARRIE 008 HENRY OMNI MI 012

LANDRY ALESSA 011 MCCLAM KIMBER 010

MCLAWRENCE PO 009 ROONEY JOHN F 003

ROSE LEEA ANN 004 SCHILTZ ERIK 007

WHITE MONICA 005

FULL TIME SUPPORT

NCCC - CHIEF NAVY COUNSELOR (COUNSELOR)

BURTON JOLEEN 002 MARZELLA CHRI 003

MIECZKOWSKI C 004 STROHSCHEIN K 001

UDDIN LEANNE 005

FULL TIME SUPPORT

NCRC - CHIEF NAVY COUNSELOR (RECRUITER)

AGUSTIN NINO 005 ARMIJO MARLEN 008

BAILEY DENNIS 004 BOOROM JOSEPH 002

COLEMAN GEORG 006 DRAKE SARA LO 011

MATTIS ERIC J 001 NIEVESLEE ZEN 009

ODOM DAVID LE 003 WALLACE NICHO 010

WILDER DIANA 007

FULL TIME SUPPORT

PSC - CHIEF PERSONNEL SPECIALIST

ADRIANO ALEXA 015 BAGGETT AUBRE 010

BOSTON KEVIN 001 CARINO JESSIC 012

CUEVAS JAMIE 008 DEGOTHSIER CH 005

IRVIN CHRISTO 013 JONES AYUNNA 009

LAM VINCENT H 011 LEWIS VICTORI 006

MAYBERRY JESS 004 RAINS CHRISTI 007

RAWLS JACKELI 014 SNYDER PATRIC 002

FULL TIME SUPPORT

YNC - CHIEF YEOMAN

BLAKE ARICA L 012 CHAMBERLAIN L 005

CLARKE SHERWI 013 CRUZ RAMON V 015

GONZALEZ KARL 001 GRIFFITHS JUS 010

HAVERFIELD PA 008 JOHNSON JERMA 002

MARTINEZ PETE 006 NELMS TRIMIKI 009

PAGE SCOTTIE 003 RESHARD DEVIN 007

ROYSDON HELEN 004 TYLER DEREK J 011

VANCE MARQUEL 014

4. RELEASED BY VICE ADMIRAL W. F. MORAN, N1.//

BT

#3224

NNNN

UNCLASSIFIED//

fy-15-e7-reserve.txt

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 53 Guests (See full list)

    • There are no registered users currently online
  • Popular Contributors

    1. 1
      Ray
      Ray
      1
    2. 2
      Dnfreeto
      Dnfreeto
      1
    3. 3
      Yespwease
      Yespwease
      1
    4. 4
      AS3 Alkire-Bentler
      AS3 Alkire-Bentler
      1
    5. 5
      Happy Sailor
      Happy Sailor
      1
  • đź“ś Latest Posts

    1. 0

      Nearly 300 allegations of extremism in the military ranks reported by Pentagon this year despite failure to standardize complaint procedures

    2. 0

      FY-22 PROFESSIONAL DEVELOPMENT TRAINING COURSE FOR CHAPLAINS AND RELIGIOUS PROGRAM SPECIALISTS

    3. 0

      Family of sailor who died by suicide in brig appeals Navy’s denial of medical negligence claim

×
×
  • Create New...