Jump to content

FY-24 ACTIVE-DUTY NAVY E9 SENIOR ENLISTED MARKETPLACE SCREENING BOARD RESULTS


Recommended Posts

Important notes to remember: When Master Chief results are released, there will be 3 categories. 
(S) – Selected outside of the Marketplace – Ratings exempt from the Senior Enlisted Marketplace. 
(SCR) – Screened for Master Chief – Candidates will apply through My Navy Assignment and compete for
 jobs in the Senior Enlisted Marketplace starting in August.
(MSC) – Merit Reordered – Top percentage of each rating selected. Contact with your detailer should
 happen as soon as possible as you will be Concierge Detailed. Will show as an asterisk.
Use the Links below to view the full list of results:


CLASSIFICATION: UNCLASSIFIED//

ROUTINE

R 241504Z MAY 23 MID120000126542U

FM CNO WASHINGTON DC

TO NAVADMIN

INFO CNO WASHINGTON DC

BT
UNCLAS

NAVADMIN 125/23

PASS TO OFFICE CODES:
FM CNO WASHINGTON DC//N1//
INFO CNO WASHINGTON DC//N1//

MSGID/GENADMIN/CNO WASHINGTON DC/N1/MAY//

SUBJ/FY-24 ACTIVE-DUTY NAVY E9 SENIOR ENLISTED MARKETPLACE SCREENING BOARD 
RESULTS.//

REF/A/MSG/CNO WASHINGTON DC/221631ZNOV22//
REF/B/DOC/BUPERS/07FEB22//

NARR/REF A IS NAVADMIN 261/22, SENIOR ENLISTED MARKETPLACE - E-9 BILLET BASED 
ADVANCEMENT.  
REF B IS BUPERSINST 1430.16G, ADVANCEMENT MANUAL FOR ENLISTED PERSONNEL OF 
THE U.S. NAVY AND U.S. NAVY RESERVE.

RMKS/1.  Congratulations to the following personnel who have been screened 
for master chief petty officer by the Fiscal Year 2024 Active-Duty Navy E9 
Screening Board.  Strong competition between qualified professionals is one 
of the strengths of the Navy and your screening speaks highly of your 
abilities.

2.  This NAVADMIN is not authorization for advancement or immediate frocking.  
Specific dates of advancement will be determined by the reporting date listed 
in Permanent Change of Station (PCS) orders to a billet at the next higher 
paygrade.  Personnel listed below may be frocked in line with reference (a), 
if qualified, no earlier than 30 days prior to the execution of PCS orders 
directing the member to a billet at the next higher paygrade.  The gaining 
command will be responsible for validating eligibility and permanently 
advancing selectees upon reporting for duty (ACC 100) following any en route 
training.

3.  Members are directed to verify their screened status via BUPERS Online.  
The screened list below is in alphabetical order by rate within competitive 
category.  Read each line from left to right, name and numerical order of 
advancement.  Note:  An (*) by the name indicates the selectee was merit 
screened in line with reference (a).
         ABCM - MASTER CHIEF AVIATION BOATSWAINS MATE
      ACEVES ALEJAN     009         ANGEL DAVE LA *   001
      CAMPBELL DAVI     015         DODGE DAMIAN *    002
      GREENE CHRIST     013         HUNTER WILLIA     008
      JOHNSON TERAH     011         JOYLES MORDEN     010
      LEONARD KEARS     005         ROBERTS SEAN      004
      SAVOY SHAVEN      003         SMITH DEQUON      014
      VALIS SEAN GR     012         VELASCO JACKI     007
         ACCM - MASTER CHIEF AIR TRAFFIC CONTROLLER
      ADKINS ADRIAN     002         AKANDE MARY *     001
         AFCM - MASTER CHIEF AIRCRAFT MAINTENANCEMAN
      AYBAR LUIS AN     017         BAUER DAVID B  *  003
      BERUMEN RENE      024         BLANCO JUSTIN     010
      BRASS CHARLES     023         BROWN HERBIEC     028
      BURLEY BRIAN      012         CASTRO ISAI       030
      CONNOR JOHN R     011         CUNNINGHAM MO     029
      DEASIS JIMMY      009         DEMORIZI HERN     016
      DOMINGUEZ ISA     031         DUBEY MARK ED     007
      HUNEYCUTT BEN     033         JARVIS FIDEL      018
      LOGAN TIMOTHY *   004         MATEO BRYAN E     006
      MCCULLOUGH DO     008         MIESSNER ALFR     005
      MINOGLIO ANGE     015         MUN YOUNGSU       022
      NKERE EMEFRE      021         OLMOS RINGO M     025
      OTTOWAY ALBER     032         SISON ANGEL R *   001
      SMITH ANDREW      026         STROBEL CHRIS     014
      TAKADA MARK B     027         TAYLOR NIKUMA *   002
      VILLACIS JOHN     013         WILKERSON VAN     019
      YUMUL BRYAN L     020
             AGCM - MASTER CHIEF AEROGRAPHERS MATE
      JACKSON CHARL *   001         JENKINS STEPH     002
           AOCM - MASTER CHIEF AVIATION ORDNANCEMAN
      ANDERSON KEND *   002         ANDERSON RODE     008
      DOWDELL LACRE *   001         IRVIN CHAD JE     004
      MIRANDA RAHAR     005         RASH JOHN CHA     006
      SALAZAR PEDRO     003         WEAVER DAVID      007
         ASCM - MASTER CHIEF AVIATION SUPPORT EQUIPMENT
                          TECHNICIAN
      CAMACHO HECTO     002         VELA PAUL OSC *   001
     AVCM - MASTER CHIEF AVIONICS MAINTENANCE TECHNICIAN
      ARNSTEIN ADAM     020         BOOTH QUINCY      014
      BREAULT JUSTI     015         CAMPBELL MATT     023
      COOK ROBERT C     006         FISHER JUSTIN     016
      FORRESTAL BRE *   001         FOSTER BROC W     011
      GAILLARD JONA *   004         GOODWIN SHERM     022
      GRAVLEE HUBBA *   002         HARDEN TRACY      013
      HERRERO JORGE     024         KOLDEWYN JONA     021
      LAFFEY CHRIST     005         LAM LONG THAN     027
      LIDDLE WILLIA *   003         MCGUFFEE ALAN     009
      ORTIZ ANGEL M     010         PARKER TIMOTH     028
      PENDLETON BRA     018         PINA ISMAEL       019
      RAPIER BRET R     012         RIVERS TERREN     017
      SPINK JOSEPH      008         TAGG MICHAEL      026
      TEWKSBURY CLA     025         WESSELS JAMES     007
       AWFCM - MASTER CHIEF NAVAL AIRCREWMAN MECHANICAL
      BROWN JIMMY L *   001         CARRILLO ARMA     002
         AWOCM - MASTER CHIEF NAVAL AIRCREWMAN OPERATOR
      CUNNINGHAM GR *   001         HEUPEL JASON      004
      JONES AUSTIN      002         TWINING MICHA     003
         AWRCM - MASTER CHIEF NAVAL AIRCREWMAN TACTICAL
                           HELICOPTER
      GOTELLI CHRIS     002         REMMERS KEVIN *   001
      SHAFFER DANIE     003         SHRUM KYLE FR     006
      SIGMAN JOHN C     004         SUMAN TANNER      005
        AWSCM - MASTER CHIEF NAVAL AIRCREWMAN HELICOPTER
      DOVE JUSTIN H *   001         RICE BRANDEN      002
        AWVCM - MASTER CHIEF NAVAL AIRCREWMAN AVIONICS
      BALLARD WILLI     002         MIGUEZ JAKE S *   001
           AZCM - MASTER CHIEF AVIATION MAINTENANCE
                       ADMINISTRATIONMAN
      GRANT JESSICA     004         HOUGHTON KEIT     003
      NOBLE PATRICK *   001         VANDERBILT AU     002
            BMCM - MASTER CHIEF BOATSWAINS MATE
      ANDREASEN JER     003         BLACKMAN GABR     005
      CARHEE FARON      009         DRUMM PATRICK     002
      ESPARZA SAID      011         HERRERA ERNES     008
      HYLES EON CAR     007         KELSO JENNIFE     006
      KISH BRETT DA     010         SAILOR NICOLE *   001
      WALKER DONALD     004
                  CBCM - SEABEE MASTER CHIEF
      AUDIE BRANDON     004         BINON ADAM CH     005
      BISHOP RONALD     008         BLANDING WILL     011
      DALY JACQUELY     007         DEGANNES NYRO     012
      DORSEY BRAYLO     006         KLEFFEL CRAIG     009
      MARTIN MARCUS *   001         MOLINA BAYARD     010
      MORGAN MATTHE     003         PELANGKA BRYA     013
      QUEENLACOMBE      002
            CSCM - MASTER CHIEF CULINARY SPECIALIST
      BAILEY WEBSTE     008         BENTON PRINCE     011
      BRATHWAITE MO     013         ESCUDERO ADRI     010
      FREITAS MICHA     012         GANOZA MARCEL     009
      GUEVARRA MARC *   001         JOHANSEN ALDA     004
      MAGRI JOSEPH      014         PARIGI PATRIC     015
      RICHARDSON CA     006         ROBLES ANEURI *   002
      WHITMAN TIMOT     005         YANAGIHARA RI     003
      YAUNG DAVID       007
          CTICM - MASTER CHIEF CRYPTOLOGIC TECHNICIAN
                         INTERPRETIVE
      BOUWMAN THOMA     006         BURK RONALD L     011
      DODDS JOANA L     003         GREIFZU KATE      004
      HURLEY ANDREA     002         KEATING KIMBE     007
      KOSCIANSKI JO     012         MARKS PETER A     008
      MIDKIFF BENJA     010         RAHMAN NAZMA      005
      SPRADLIN JACO     009         WALTER ANTHON *   001
   CTMCM - MASTER CHIEF CRYPTOLOGIC TECHNICIAN MAINTENANCE
      DORTAMARTINEZ *   001         KLOSTERMEIER      002
    CTNCM - MASTER CHIEF CRYPTOLOGIC TECHNICIAN NETWORKS
      CAPLES TAMELA     008         GENTRY IAN CO     010
      HENDRICKS TRI     009         MADARIAGA BAI     011
      MUMFORD WILLI     002         PHILLIPS AMAN     007
      PORTER JOSHUA  *  001         SHELMIRE CARL     006
      SYKES DOUGLAS     004         VOELK JESSE K     005
      WHITE SHANICC     003
   CTRCM - MASTER CHIEF CRYPTOLOGIC TECHNICIAN COLLECTION
      BELL BRANDON      011         BILICKI JAMES     010
      CAMPOLO VINCE     003         EADY LASHUNDA     005
      GRAHAM JEFFRE     007         GRAMKOW TRAVI     006
      KAY MALCOLMN *    001         MABE JEREMY G     002
      MARTIN WARREN     008         SWOPE DON         009
      WRIGHT DALE H     004
    CTTCM - MASTER CHIEF CRYPTOLOGIC TECHNICIAN TECHNICAL
      BIXBY GARY WI     007         BLACKWELL JON     002
      MACFARLAND AD     003         STANCHFIELD R     004
      STONE ERIC LE     005         SWENSON LEVI *    001
      WRACHFORD DAV     006
             DCCM - MASTER CHIEF DAMAGE CONTROLMAN
      ALTAMIRANO CH *   001         FERRER PATRIC     005
      HARVILLE CHUC     003         LAUSTEN ANDRE     006
      LEGGINS DAMON     002         MCCOY DAMARCU     007
      YATES THEODOR     004
          EMCM - MASTER CHIEF ELECTRICIANS MATE
      DOOLEY WILLIA     002         FELZ FREDERIC *   001
                  ENCM - MASTER CHIEF ENGINEMAN
      BLAIR STEVEN      006         EWSUK WILLIAM     007
      LLOYD WILMOT      009         LOGAR GEORGE      005
      MARIN RUDY        004         PUGH ISAAC SH     002
      ROMERO ANGEL *    001         SCHIFFMAN DAN     003
      SHAFFER ROBER     008
         EODCM - MASTER CHIEF EXPLOSIVE ORDNANCE DISPOSAL
                           TECHNICIAN
      BLAND JOE WES     008         BORGWARDT TYL     006
      BRECUNIER JUS     019         BROWN SHANNON     005
      BRYAN DEVON P     010         CHRISTMAS JOH     012
      CLAY JOHN ALL     009         COURTNEY CHRI     004
      DESTEFANO JOS *   001         DLUGOLECKI GR     015
      FISHER HARVEY     007         GRANT ALEXAND     017
      HENSEN THOMAS     016         KNICK JASON D *   002
      LEMUS CHRISTI     018         MALONEY JOSEP *   003
      MILLER JACOB      021         ROTHER BRYAN      014
      SUTTERBY SILA     011         THOMAS ANTHON     020
      WADDELL JAMES     013
            ETCM - MASTER CHIEF ELECTRONIC TECHNICIAN
      FAUSTINO OSCA     009         GIDDINGS CHAR     005
      HOUSE BRANDON     002         JACOBS JOSEPH     012
      LAPITAN JEREM     006         LEGGE RYAN AL     003
      MEPPELINK MIC     008         PANLAQUI JORD  *  001
      PONGSUVANRAT      010         STUMBAUGH COR     011
      TROUTMAN JASO     004         WILLIAMS JAME     007
            FCACM - MASTER CHIEF FIRE CONTROLMAN AEGIS
      BAKER JACOB  *    001         BRYANT CHIANT *   003
      DIXON JOHN GL     011         IRWIN MATTHEW     009
      JORGENSEN JEF     006         LADERA CHRIST     004
      LANGLOIS JOSH     020         LITTMAN DANIE     016
      MARTIN JASMIN     013         MCCOY ELIZABE     015
      PENA OSCAR MI     005         PEURIFOY CHRI     012
      PLUID LYLE SP     008         QUIGG SEAN DA     007
      RAMIREZ JERIC     019         RODDY ALBERT      010
      SHOOK DOUGLAS  *  002         SPEARS CHARLE     018
      STEWART RICHA     017         TOLMAN SCOTT      021
      WALKOWIAK AND     014
             FCCM - MASTER CHIEF FIRE CONTROLMAN
      AITKEN DAVID      008         BAKER ANDREW      010
      BECKER JACOB      004         BINNERT RICHA     005
      DAVIS STEVEN      007         KUNTZLEMAN ER     009
      LEE BRIAN THO     003         MURRAY JOSHUA *   001
      PEARSON IVAN      002         THOMAS KATRIN     006
              GMCM - MASTER CHIEF GUNNERS MATE
      BLEVINS NATHA     003         SAUNDERS JESS     004
      SEMINARA JOSH  *  001         STEARNS ROBER     002
        GSCM - MASTER CHIEF GAS TURBINE SYSTEM TECHNICIAN
      CORBATONARIAS     011         DAVIS JAMES R     010
      HALL ROHAN ST     009         HUDSON DARREL     007
      LAPID LITO AM  *  001         LITTLE GINAI      013
      ORTIZ ALEXIS      005         PFAUS MICHAEL     012
      SREDNICKI RAF     004         STORRIER GARY     006
      TILI JOSEPH W     003         WIGGAN MARK P     002
      WILLIAMS MICH     008
           HMCM - MASTER CHIEF HOSPITAL CORPSMAN
      BARLEY ODELL      012         BERRY BRANDON     039
      BISMONTE LOUI     034         BOLLINGER ARL     049
      BUTLER CORY J     022         COLUMNA JANMI     051
      CONNER RETROY     010         DELAPENA EDDI *   008
      DICKERSON SHI     048         DONGUINES FRE     029
      DREW JOSHUA D     053         DUNCAN PAUL A *   003
      EAVENSON FRAN     020         FLANNAGAN STE     052
      FLORES BENNY      014         GAINES CEDRIC *   005
      GILBERT RYAN      016         HILL GRANT  J *   006
      HUCKLEBERRY J     030         JOHNSON TRIST     024
      JOHNSON XAVIE     032         KEENE LUKE LA     055
      KING ROHAN AN     015         KIRK GERALDIN *   001
      KITCHEN JONAT     025         KRAIKOOM CHAR     026
      LANNING RODNE     021         LAUMAKIS JOSE     047
      LEASIOLAGI JO     045         LUNA RITCHIEN     035
      MADDALENA OLG     043         MAKUCHOWSKI S     019
      MARTIN THOMAS     023         MASON MICHAEL     046
      MEDINALIMA AL     028         MORENO RICHAR     054
      NALUZ MARK LA     042         NOLEN JENNIFE     036
      NYECHE ANDERS     009         OLAES DENNIS  *   002
      PITTMAN SHAWN     031         RAIFORD LOUIS     013
      RAMIREZ JEFFR     050         RAPADA RUSTY      041
      REYES LUIS JO     033         STARKS BARRYO     044
      TAYLOR SAJATA     038         TAYLOR TYLER *    004
      TOSTON DAVID  *   007         TURNER CHELSE     040
      WATTON MATTHE     017         WATTS CHEVAS      037
      WATTS HEATHER     011         WILLIAMSON RO     018
      ZINA MICHAEL      027
         HTCM - MASTER CHIEF HULL MAINTENANCE TECHNICIAN
      BUBB BRADLEY      002         CLIFTON DOMIN     005
      EVANS LYLE LA     003         FITZGERALD JO     007
      FLESHMAN JOHN     009         MAYS CHANCE W     004
      NEWCOMB NEWK *    001         PARKER JOHN R     010
      PAWLOWSKI LUC     006         REED GARY WIL     008
          ICCM - MASTER CHIEF INTERIOR COMMUNICATIONS
                         ELECTRICIAN
      DOWNS NICHOLA     002         LEE MATTHEW R  *  001
           ISCM - MASTER CHIEF INTELLIGENCE SPECIALIST
      GARCIA ELIZAB     003         GORHAM ASHLEY  *  001
      HINDS TAMMY D     004         WEAVER NATALI     002
       ITCM - MASTER CHIEF INFORMATION SYSTEMS TECHNICIAN
      ANDERSON ARIE     022         BEELER SEAN B     026
      BENEDICT KEVI     013         BENNETT WILLI     010
      BRANNON CASEY     017         BRINKLEY BOBB     015
      COPELAND ARRI *   002         DONATE JONATH     024
      DRAYDEN JAMES     030         FLORES FRANK      007
      FRANKLIN JOSE  *  004         GARCIA JUAN G     016
      HOGWOOD NICHO     027         HOLLINGSWORTH *   005
      JONES RICHARD     029         JOSEPH INDIA      021
      KARP NICHOLAS     020         KELLY DAVID S     009
      KILLEBREW JOH     019         KIMBROUGH DEN     023
      KUNKLE PAUL E     012         LAMBERT BRAND *   001
      LOVELAND JASO     011         MCLAIN KELLEY     006
      MORRIS JEREMY     025         MURPHY JOSHUA     014
      PATTON BICKIA     036         PEACHEY SARAH     035
      PIPOLO FRANK      032         RIEKER BENJAM *   003
      ROMMELSMITH T     018         SASSER JOSHUA     033
      SMITH DEMARIO     028         STAFFEND MONI     034
      WOLF MIGNONE      031         WOODSON TERRA     008
               LNCM - MASTER CHIEF LEGALMAN
      JARESS KEVIN *    001         MARTINEZ DANA     002
          LSCM - MASTER CHIEF LOGISTICS SPECIALIST
      ASIATICO RYAN     011         BALOGO JANVIN     009
      BARNES DARNEL     003         BETTS ABUBAKA     007
      GRECIA RUFFO      005         HOU CALVIN        004
      KELLY JOSEPH      012         ORTEGA DAISY      006
      PUNCH JENNIFE     013         SESAY YAYAH       002
      SMILEY BLANCA *   001         TRADY JENNIE      010
      WILLIAMS JOEL     008
              MACM - MASTER CHIEF MASTER AT ARMS
      AMES BENJAMIN     005         CAEZZA NATALI     004
      FREEMAN JOSHU     007         GONZALEZ GUAD *   001
      JONES JASON E     003         KALAPA TUIOFA     008
      STOCKWELL SEA     006         VARGAS KRISTA     002
        MCCM - MASTER CHIEF MASS COMMUNICATIONS SPECIALIST
      HIRAYAMA BARR     002         SCHULTZ MARK *    001
           MMCM - MASTER CHIEF MACHINISTS MATE
      ABALOS WARLIT     006         BARTON MICHAE     016
      ESPINAL MARIA *   003         FORD JUSTIN O     024
      JOINER JAMES *    002         JONES DEVAN J     008
      KUZINSKI MICH     022         LABRADOR BELL     023
      MARTIN RYAN T     009         MATRO RONREX      004
      MCGILL ADAM E     021         OXENDINE ANTH  *  001
      RAUSCH JUSTIN     014         REED ERIC JEF     005
      RICKETTS KAYO     011         ROBBINS ANTHO     012
      SALGADOGOMEZ      018         SORIANO ROGEL     010
      TATE DEON EDW     019         TIQUI NOLAN K     017
      TRAYLOR CASEY     015         WILLISON ANDR     020
      WILSON ALLEN      013         YERACARBALLO      007
                MNCM - MASTER CHIEF MINEMAN
      COATES GARRET *   001         GEARY DEREK E     002
            MRCM - MASTER CHIEF MACHINERY REPAIRMAN
      PIERCE BRIAN  *   001
        NCCM - MASTER CHIEF NAVY COUNSELOR (RECRUITER)
      ANDREWS TIMOT     008         BAILEY DUSTIN     011
      BLAKE CHRISTO     006         FITZMAURICE S *   001
      GREENE ALTERI *   002         ISAAC WOOLDED     009
      KIMBALL SANDR     012         LEJEUNE JAROD     007
      MCNAIR SALEEM     003         NOBLE JUSTIN      010
      ROCHA HUMBERT     013         VALENCIAHERED     005
      VARGAS JOHN P     004         WILLIAMS BENJ     014
         NCCM - MASTER CHIEF NAVY COUNSELOR (COUNSELOR)
      ARIASMARTINEZ *   001         BATTEN DELETH     002
      REED JESSE FR     003         TAYLOR MARSHE     004
      THOMAS PAMELA     005
          OSCM - MASTER CHIEF OPERATIONS SPECIALIST
      EDWARDS TREVO     004         FRANCE DANE S     010
      FRANKS CHARLE     007         GILLEY MATTHE     006
      HAYDEN ZACHAR     005         IZQUIERDO RIU     009
      JOHNSON JOCOL     012         JONES ISIS LA     011
      MILTON DAWN D     002         MYHAND MARICO     008
      PALMER TIFFAN     013         RODRIGUEZ BEN     003
      UNDERWOOD LAM *   001
        PRCM - MASTER CHIEF AIRCREW SURVIVAL EQUIPMENTMAN
      ALVAREZ CARLO     002         BARTON ERICA      005
      CASWELL SARAH     003         JOHNSON ROBER     004
      SORENSEN BENJ *   001
          PSCM - MASTER CHIEF PERSONNEL SPECIALIST
      BUCKLEY ANNA      002         CHODNICKI KRZ     003
      DATENG SONIA      008         DREW CLAYTON      010
      ERIKSON SPENC     009         FOSUENNINFUL  *   001
      PETTEE MELISS     005         RICHARDS DUSH     004
      TORRES MARK A     006         VELAZQUEZ CES     007
            QMCM - MASTER CHIEF QUARTERMASTER
      NICOL HENRY O     002         PEARSON JOHN *    001
      STONE CANDICE     003         TORRES LUIS G     004
        RPCM - MASTER CHIEF RELIGIOUS PROGRAM SPECIALIST
      JOHNSON CHRIS *   001
        RSCM - MASTER CHIEF RETAIL SERVICES SPECIALIST
      ANGIUS VICTOR     003         AYALA PABLO E     006
      FORTE LATORYA     009         MAGBAG ALEXAN     007
      MENDOZA PAUL      010         MITCHELL SHOW     008
      PASCAL JAMES      005         QUAMINA IMRON     002
      SMITH SYRESS *    001         SORRELL MARKI     004
         STGCM - MASTER CHIEF SONAR TECHNICIAN SURFACE
      JUAREZ ERIC M     002         MARKHAM RYAN      003
      PALLITTO NICH *   001
               YNCM - MASTER CHIEF YEOMAN
      BASKIN MAKEBA     010         BROADUS AMY D  *  001
      DAVIS CURTIS      007         DEMSON PHILIP     009
      ECHOLS JEVON      005         FINLEY ANGELA     006
      LALIBERTY BRI     003         QUIMBY SHERRI     008
      SIMMONS QUITA     004         THOMAS DELMAS     002

4.  For general career information, including questions about Senior Enlisted 
Marketplace, contact the MyNavy Career Center at 833-330-MNCC (6622) or 
askmncc@navy.mil.

5.  For further questions, contact the MyNavy HR Senior Enlisted Marketplace 
team at SrEnlistedMarket.fct@navy.mil.

6.  Released by Vice Admiral Richard J. Cheeseman, Jr., N1.//

BT
#0001
NNNN

CLASSIFICATION: UNCLASSIFIED//
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • 🧧 Activity Stream

    1. 0

      Navy Chief Charged with Espionage

    2. 0

      U.S. Navy Sailor Pursues Olympic Dream Through Wrestling

×
×
  • Create New...
Forum Home
www.NavyAdvancement.com
Boots | Navy Patches
Serving enlisted, veterans, spouses & family